Warsztaty

Tokina i Hoya organizują plenerowe warsztaty fotograficzne

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Tokina i Hoya zapraszają Was na plenerowe warsztaty fotograficzne do Doliny Będkowskiej pod Krakowem, jednej z siedmiu dolin Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie oraz jedną z najdłuższych dolin Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Warsztaty odbędą się 24 maja. Rozpoczną się krótkim spotkaniem i wprowadzeniem teoretycznym na temat kreatywnego wykorzystania filtrów w fotografii. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w plenerze podczas pokonywania niezwykle malowniczej trasy w Dolinie Będkowskiej. To urokliwe miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku pozwala skupić się na przyjemności fotografowania przyrody. Po zakończeniu zdjęć organizator zaprasza na wspólną biesiadę, podczas której podsumowany zostanie plon fotograficznych łowów uczestników warsztatów.

 

 

Filtry fotograficzne? To wcale nie jest takie trudne!

Podczas warsztatów plenerowych uczestnicy otrzymają informacje o kreatywnym wykorzystaniu filtrów w fotografii krajobrazowej. Uzyskają praktyczne umiejętności, dzięki którym nabiorą niepowtarzalnego wyrazu i klimatu. Poznają metody i techniki wykorzystania rożnych rodzajów filtrów – od szarych o różnej gęstości przez filtry polaryzacyjne po filtry podczerwieni Infrared. Prowadzący podpowie, jak najefektywniej je wykorzystać, aby uzyskać efekty bez konieczności zastosowania czasochłonnej obróbki w programach graficznych.

 


Dla kogo organizowany jest plener? Dla każdego!

Mile widziani są wszyscy entuzjaści fotografii, ceniący malownicze plenery, takie cuda natury jak wydrążone przez wodę kształty wapiennych skał. Organizator zaprasza tych, dla których fotografia jest przede wszystkim dobrą zabawą i niewyczerpywanym źródłem pomysłów, jak i wszystkich rozwijających swoją kreatywność.

 Uczestnicy pleneru będą mieli do dyspozycji obiektywy marki Tokina i filtry Hoya. Dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać ze statywów Triopo, które z pewnością przydadzą się podczas fotograficznych zmagań z przyrodą. Wszystko to pod czujnym okiem prowadzącego.

 

 

Koszt warsztatów wynosi 80zł za osobę (przejazd, posiłek, ubezpieczenie). Zajęcia z prowadzącym i wypożyczenie sprzętu marki Tokina, Hoya, Triopo – bezpłatne.

Program warsztatów oraz warunki rejestracji dostępne są na stronach organizatora.

 

Źródło: www.tokinalens.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Lukáš Jasanský, Mart…

Wystawa odkrywa mało znane, a nie­zwykle inspirujące, oblicze współczesnej fotografii....

Nowe wersje Lowepro …

Lowepro, firma produkująca zaawansowane systemy ochrony dla fotografii, wideo i...

Sergiusz Sachno …

Od 2 lipca w Galerii DOMEK ROMAŃSKI we Wrocławiu będzie...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google