Targi

Alstor dystrybutor marki EIZO na targach Film Video Foto

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zbliża się kolejna, już 17. edycja największej imprezy targowej rynku fotograficznego i wideo – Targi Film Video Foto. Wzorem lat ubiegłych na swoich stoiskach Alstor będzie prezentować produkty marki EIZO, Magix i Pinnacle, jak również szeroką gamę akcesoriów z oferty iCorner. Dodatkowo, program imprezy wzbogacony zostanie o organizowany przez dystrybutora cykl prezentacji pod hasłem „EIZO - Kolory pod kontrolą”.


Celem cyklu jest naświetlenie problemów, jakie mogą powstawać na różnych etapach pracy ze zdjęciami i materiałami wideo. KOLOR zostanie przedstawiony wieloaspektowo – na platformie teoretycznej, technicznej i w ujęciu artystycznym. Do udziału zaproszeni zostali znani artyści, trenerzy oraz praktycy, dla których zarządzanie kolorem nie stanowi tajemnic. Prezentacje odbywać się będą przez cały czas trwania targów.


Podczas targów zaprezentowane zostaną po raz pierwszy szerokiemu gronu dwa najnowsze modele monitorów EIZO z serii ColorEdge. CG277 został stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w fotografii, prepressie, edycji wideo oraz postprodukcji. Natomiast model CX271 przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników zajmujących się fotografią i projektowaniem graficznym. ColorEdge CG277 został wyposażony w ukryty w przedniej części obudowy czujnik umożliwiający automatyczną kalibrację monitora. Model ColorEdge CX271 wykorzystuje wbudowany czujnik do autokorekcji parametrów zapisanych w elektronice monitora, podczas pierwszej kalibracji. Oba monitory mają szereg zaawansowanych funkcji znanych z poprzednich 27” modeli z serii ColorEdge, a dodatkowo zostały wyposażone w panele IPS nowej generacji, odzwierciedlające 99% przestrzeni barw Adobe RGB i gwarantujące, że ciemne kolory zachowają swoją głębię, nawet podczas patrzenia pod kątem w słabo oświetlonych pomieszczeniach, takich jak studia do postprodukcji. Urządzenia wykorzystują podświetlenie LED redukujące o 40% zużycie energii oraz minimalizujące szkodliwe dla oczu migotanie.

Na targach będzie można zobaczyć pełną ofertę dostępnych obecnie monitorów EIZO dedykowanych do pracy z aplikacjami foto, wideo i biurowymi.

Na stoisku Magix prezentowane będą rozwiązania do edycji zdjęć, filmów i muzyki przeznaczone do zastosowań domowych. Nasi specjaliści będą demonstrować na żywo możliwości oprogramowania do edycji audio i wideo: Video deluxe 2014 oraz Video easy 5 HD, programu do edycji dźwięku Music Maker 2014 oraz konwertera wideo umożliwiającego zabezpieczenie starych nagrań VHS: Ratuj swoje kasety wideo! 7.

Nie zawiodą się również entuzjaści znanego i cenionego przez polskich użytkowników rozwiązania do edycji wideoi audio Pinnacle Studio. Na stoisku Pinnacle prezentowana będzie najnowsza – 17. odsłona tego programu – tradycyjnie dostępna w 3 wersjach: Pinnacle Studio, Pinnacle Studio Plus oraz Pinnacle Studio Ultimate.

Stoisko iCorner, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie wypełnione akcesoriami do urządzeń mobilnych, takimijak: obudowy z wbudowanymi bateriami, przenośne pamięci, obiektywy, zegarki smart, urządzenia monitorująceaktywność użytkownika, słuchawki, oraz gadżetami, których głównym zadaniem jest rozrywka. Na uwagę zasługuje kilka nowości z oferty iCorner:

  • zegarek Cogito POP - połączenie wszystkich zalet smartwatch'a z nowoczesnym wzornictwem,
  • wyróżniony nagrodą CES Innovation Award;
  • LifeProof nuud - wodoszczelna obudowa na smartfony i tablety, którą wyróżnia brak folii ochronnej na ekran;
  • olloclip - popularne obiektywy do iPhona w nowej odsłonie - z filtrem polaryzacyjnym i teleobiektywem zapewniającym dwukrotne powiększenie optyczne;
  • Sphero - nowa wersja piłki - robota sterowanej za pomocą urządzeń z systemem iOS i Android. Nowy interfejs, jeszcze więcej bezpłatnych aplikacji oraz 2 rampy w komplecie zapewniają nieograniczonemożliwości zabawy;
  • Twelve South - szeroki wybór akcesoriów, wśród których wyróżniają się ręcznie wykonane ze skóry etui, przypominające wyglądem oprawy książek;
  • Netatmo - stacja pogodowa umożliwiająca monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza, ciśnienia atmosferycznego, stężenia dwutlenku węgla oraz poziomu hałasu.


Więcej informacji na temat opisywanych produktów znaleźć można na stronach:

www.alstor.pl
www.eizo.pl
www.icorner.pl

Źródło: Materiały prasowe firmy Alstor

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Promocja Instax w sa…

Firma Fujifilm zorganizowała kolejną akcję promującą aparaty do fotografii natychmiastowej...

Aktualizacja Apple D…

Firma Apple poinformowała o wprowadzeniu aktualizacji wtyczki Digital Camera RAW...

Techradar.com wybier…

Wybór powinien ucieszyć miłośników produktów Fujifilm, ponieważ w czołówce rankingu...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Reklamy Google