Konkursy

Konkurs "Fotografia Miesiąca" - Listopad 2014

Ocena użytkowników:  / 0

Kilka dni temu rozpoczęliśmy listopadową edycję konkursu "Fotografia Miesiąca", a właśnie teraz zakończyło się głosowanie na najciekawsze zgłoszone zdjęcie w miesiącu październiku.
Chcecie dowiedzieć się kto tym razem wygrał? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Z zoomem bliżej natury"

Ocena użytkowników:  / 5

Konkurs fotograficzny „Z zoomem bliżej natury” rozstrzygnięty! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace. Ich poziom był naprawdę wysoki, a jurorzy mieli ciężki orzech do zgryzienia... Sprawdźcie czyje prace zostały uznane za najlepsze i uhonorowane aparatami fotograficznymi Fujifilm!

Konkurs "Fotografia Miesiąca" - Wrzesień 2014

Ocena użytkowników:  / 0

Właśnie zakończyliśmy głosowanie na najlepsze zdjęcie w miesiącu sierpniu, a już przyjmujemy kolejne zgłoszenia do edycji wrześniowej.

Konkurs "Fotografia Miesiąca" - Sierpień 2014

Ocena użytkowników:  / 0

Przypominamy o trwającym na naszym forum cyklicznym konkursie Fotografia Miesiąca. Liczymy, że sierpniowa edycja będzie cieszyć się większym zainteresowaniem niż lipcowa.

Konkurs fotograficzny "Z zoomem bliżej natury" przedłużony do 30 września

Ocena użytkowników:  / 2

Informujemy, że czas trwania konkursu fotograficznego "Z zoomem bliżej natury" został przedłużony do 30 września 2014 r. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dotychczas nadesłane zdjęcia, a tych którzy nie wzięli jeszcze udziału w konkursie gorąco do tego zachęcamy. Atrakcyjne nagrody czekają!

Konkurs "Fotografia Miesiąca" - Lipiec 2014

Ocena użytkowników:  / 0

Mamy już prawie połowę miesiąca więc chcemy wam przypomnieć o naszym comiesięcznym konkursie "Fotografia Miesiąca". Jednocześnie przypominamy, że zgłoszona praca musi wcześniej być opublikowana na naszym forum, na którym również znajdziecie więcej informacji o samym konkursie.

Konkurs fotograficzny Czerń i Biel rozstrzygnięty!

Ocena użytkowników:  / 0

Konkurs fotograficzny "Czerń i biel" rozstrzygnięty! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za licznie nadesłane prace. Podobnie jak w poprzednich edycjach poziom był naprawdę wysoki co nie ułatwiło jury zadania. Sprawdźcie czyje prace zostały uznane za najlepsze i uhonorowane aparatami fotograficznymi Fujifilm!

Z zoomem bliżej natury – konkurs fotograficzny Fujiklub

Ocena użytkowników:  / 13

Czas wakacji to okres wyjazdów i wycieczek. Wyjazdy są świetnym pretekstem do fotografowania miejsc, ludzi i zdarzeń. W wakacyjnej edycji konkursu Fujiklub „Z zoomem bliżej natury” interesować nas będą zbliżenia. Pokażcie nam za pośrednictwem aparatu otaczającą was naturę z bliska!

 

Znamy zwycięzców konkursu "Życie ulicy"!

Ocena użytkowników:  / 2

 

Znamy zwycięzców konkursu "Życie ulicy"! Wybór najlepszych zdjęć był dla jury bardzo trudny, ponieważ poziom nadesłanych prac był niezwykle wysoki. Po długich naradach udało się wskazać 3 zwycięskie fotografie. Wygranym gratulujemy, a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Czerń i Biel – konkurs fotograficzny Fujiklub.pl

Ocena użytkowników:  / 7

 

Czerń i biel to dwa podstawowe kolory w fotografii. Przez wiele lat były również jedyne. Pojawienie się kolorowej fotografii na początku XX wieku zrewolucjonizowało świat fotografii, na wiele lat wypierając zdjęcia B&W. Powracając do korzeni fotografii zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszym konkursie portalu Fujiklub.pl, w którym do wygrania będą 3 aparaty Fujifilm.

 

Czytaj więcej

S8400W - premiera na…

FinePix S8400W, nowy aparat typu megazoom, dysponuje szeroką gamą funkcji...

Fujifilm X-Pro1 - zd…

Najwyższa jakość aparatów serii X kolejny raz potwierdzona. Zapraszamy do...

Kompakty mają się do…

Już wielokrotnie przepowiadano koniec świata, tymczasem on wciąż istnieje i...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google