Aktualności

Nowe statywy i monopody firmy Benro

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Przydatne podczas podróży statywy z serii iTrip zostały tak zaprojektowane, by sprostać coraz większym potrzebom fotografów, którzy oczekują stabilnego i przenośnego sprzętu. To lekkie i kompaktowe statywy które można w prosty sposób przekształcić w monopod.

Nogi kompaktowego iTrip składają sie pod kątem 180°, co czyni go wystarczająco małym, by zmieścił się w przenośnej torbie podczas podróży. Struktura blokowania głowicy all-in-one jest dobra do szybkiego ustawienia pozycji i blokowania.. 

Oprócz wszystkich zalet serii Universal Travel, statywy z serii iTrip mają dodatkowe udogodnienie w postaci odłączanej nogi, która może być zmieniona w monopod. Noga z piankowym uchwytem może być połączona zarówno z głowicą, jak i kolumną centralną.
Statywy posiadają 3-stopniową regulację kąta nachylenia nóg. W skład zestawu wchodzi również wysokiej jakości pokrowiec.

 

 

Monopody video A38TD, A48TD oraz A49TD z trójnożną składaną podstawą VT1 są dedykowane do pracy z lustrzankami oraz kamerami video. Komfort pracy zwiększa ergonomiczny uchwyt Pan Bar który oferuje płynny ruch poziomy i pionowy. Nowym rozwiązaniem jest składana trójnożna podstawa VT-1 zapewniająca idealne, stabilne zabezpieczenie dla Twojego sprzętu podczas filmowania. Posiada ogranicznik regulujący maksymalne nachylenie monopodu oraz śrubę o gwińcie 3/8 cala. Monopody A38TDS2, A48TDS4 oraz A49TDS4 to modele wyposażone w głowice S2 lub S4 oraz stopkę VT-1.

Głowica S2 to niewielka głowica dedykowana do pracy z lustrzankami i małymi kamerami video. Wykonana ze stopów magnezu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wbudowana poziomica. Gwint 3/8 cala umożliwia stosowanie głowicy na niemal każdym statywie czy monopodzie. Maksymalne obciążenie to 2,5kg.

Większa głowica S4 również wykonana jest ze stopów magnezu, współpracuje z lustrzankami i małymi kamerami. Oferuje niezależne blokady obrotu i pochylenia a zakres pochylenia wynosi od -75 do +90 stopni. Maksymalny udźwig głowicy to 4kg.

 

 

Wszystkie produkty Benro od 1 lipca są objęte 7 letnią gwarancją dystrybutora.

 

Sugerowane ceny detaliczne statywów:
iT15 – 349 zł
iT25 – 429 zł
Sugerowane ceny detaliczne monopodów:
A38TD – 239,00
A48TD – 269,00
A49TD – 279,00
Sugerowane ceny detaliczne monopodów z głowicami:
A38TDS2 – 419,00
A48TDS4 – 589,00
A49TDS4 – 599,00

 

Źródło: www.foto-technika.plDodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Rusza przedsprzedaż …

Grono zainteresowanych nowym aparatem X-T1 rośnie z dnia na dzień....

Canon Remote Control…

Canon rozszerzył linię produktów profesjonalnych, prezentując Canon Remote Controller RC-V100...

Wildlife Photographe…

Muzeum Ziemi w Warszawie, w październiku zaprasza na wystawę prezentującą...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Reklamy Google